Kedim Çiğköfte Yemiş

Simgebykl

Tabakta çiğköfte kaldı içeriye gittim telefon şarjını almaya baktığımda çok az yediğini gördüm, bir sorun olur mu?

6 CEVAP

AnneRoss

Sanırım üstteki üyenin dediği gibi yoğurt vermek iyi olabilir ve belki kedi çimi ama olay aşırı komik ya sksksksksldkdkdd

bbeyzvv

benimki içli köftemi alıp kaçmıştı.. çok canım çekiyodu halbuki
hassas mideli değilse birazdan bir şey olmaz hazımsızlık görürseniz yoğurt kefir verin

gizemt77

kediniz agzinin tadini biliyormus yaninda salgam da gömseymiş keşke :) saka bir yana aci gelmis olabilir, yogurt yedirin, su icirin isterseniz.

meeeerlin

baharatlı olduğu için rahatsız edebilir yoğurt verebilirsiniz bir nebze rahatlatır

zimmer

Bir seferden bir şey olmaz. Sokak kedileri neler neler yiyor :D

MehmetDMerlin

Benimki de leblebi yemişti tabi acı bişey olmadıgı için sıkıntı cıkmadı ama sizinki bol bol su içse iyi olur :)