İshal Nasıl Geçer?

merveylebadem

2 gündür kedim ishal veterinere götürdüm ağızdan ilaç aldı şırıngayla ishal şurubu verdim mama olarak sadece haşlanmış pirinç, patates ve tavuk göğsü veriyorum ama hala geçmedi. Daha başka ne yapabilirim?

4 CEVAP

cicek67

Bizimki geçen ilk defa kırmızı et yedi. Sonrasında ishal oldu. Vet. Probiyotik verdi, birde hills'in ishal için olan yaş mamasını. Kullandığımızın ilk günü hemen düzeldi çok şükür.

Milovat

Bizim veterinerimiz patates, pirinç ve haşlanmış tavuk göğsü verdiğimiz için bizi hunharca haşlamıştı(yalnız tavuk ve patates verdim gerçi pirinci şey etmeyim). Kefir verebilirsiniz, çok geçmiş olsun. Probiyotik olarak da nutri gerçekten iyi geliyor ve toz halini yemese de sıvı halini severek iciyor yine hekiminiz en uygununu söyleyecektir tabii.

Gelyahron

Probiyotik takviyesi yapmalısınız

ka06

Bol su içirin vücudu soka girmesin. Mümkünse kuru mamayı vermeye çalışın yada karıştırın. Çok sıcaklarda güneşe çıkarmayın koruyun . Gıdaları taze verin fazlasını atın. Sürekli kakasini kontrol edin kanlı geliyormu ? Geçmiş olsun