Herşeye Miyavlıyor

1453Fatih

Sabahları uykusuz kalıyorum oyun oynuyor miyavlıyor salona gidip oturup miyavlıyor dış kapıya miyavlıyor tasma takıp çıkmaya çalışıyorum ayağı titriyor kapının önünde duruyor ilerlemiyor mama yiyecek hazır var yemeden önce miyavlıyor mutfağa gidip yine miyavlıyor 2 gün önce iyi bi veterinere gittik sağlık sıkıntısı yok dedi (3.5 aylık dişi teki3)

2 CEVAP

Minimesi

Bilmemki benim kedimde tam aksine hiç miyavlamaz arada uykudan uyanınca bizle bir konuşur bide arabaya binince miyavlar .

iidyl

beyefendi bu bir kedi miyavlayacak tırmalayacak etrafa zarar verecek sizi uykunuzdan edecek

tüm bunları göze alarak sahiplenmeniz gerekiyordu, sizi de anlıyorum çok rahatsız edici olabilir ama bu karaktere bağlı bir şey her kedinin karakteri birbirinden farklı oluyor büyüdükçe değişebilir veya hep böyle kalabilir elinizden hiçbir şey gelmez