Kedimin Burnu Şişiyor

Minimesi

Arkadaşlar uzun yolculukta kedim arabada burnu hafif şişiyor ve birini tanımak için hızlıca koklarlarya öyle yapıyor süreklı ve burnu baya ıslanıyor neden olabilir yolculuk bitincede 5-10dk sonra düzeliyor basınç farkından falan olabilirmi eskişehirin rakımı 750 falan köy 1300 basın farkından olabilirmi ?

3 CEVAP

Minimesi

Güncel

ZehraBulutt

Korktuğu için nefesi hızlanıyordur.

ayays

Kedi yolculuklarda hoşlanmaz.
Ortamlarının değişmesinden de hoşlanmazlar. Stres olur, gerilir, kaygı taşır. Kısacası söylediğiniz şeyler, kendinizde oluşan tepkimeler normal.