Sokaktaki Kediler Bu Mamayı Seviyor Mu ? Acilll

Dilek2101

Sokak kedileri için mama almaya gidecem birazdan. Bu mamayı yiyorlar mı ? Bide yavru kediler için de vereceğim. Kediler bu mamayı severek yiyor mu ?

13 CEVAP

nilayy24

Hayır çoğu yemiyor

iidyl

hanımefendi bonaciboya laf edip enjoy almak istemeniz biraz saçma

mystic o fiyat bandındaki en iyi mama, size de öneririm

Dilek2101

******** ve diğer sitelerdeki yorumlara baktım severek yiyorlar vs. yazmışlar. Çok kararsızım ya

sampiy15iktas

enjoyu sokak kedileri bile tercih etmiyor denedim daha önce, bunun yerine fiyat performans açısından *********dan mito veya micho alabilirsiniz içeriği de çok güzel besleyici sağlıklı bir ürün

yusufsaygin2

Sokaktaki kedilerin fazla alternatifi olmadığı için yemek zorunda kalıyorlar. Besleyicilik açısından bir tık daha pahalı olan Bonaciboyu öneririm.

Dilek2101

Bonacibo hakkında da çok iyi şeyler duymadım doğrusu. Mama elimde kalsın istemiyorum

bbeyzvv

gülmemem lazım..
öitoyu her kedi sever ve kilosu 10 tl ona bakın

bbeyzvv

mito****

zimmer

Hep bu mamadan veriyorum. Gayet güzel yiyorlar.

zimmer

Bence sokak kedilerine vermek için Enjoy uygun bir mama. Daha da ucuza Goody var ancak Goody'i yemiyorlar.

Dilek2101

Petshopa da sordum kolay kolay enjoy yemiyorlarmış. Bunun yerine micho, mito ya da trendline alabilirsiniz dediler

Dilek2101

Petshop da aynı şeyi söyledi. Vazgeçtim almaktan.

Teşekkür ederim yorumlarınız için

Zeynepulku

Kediden kediye değişir benim sokaktaki kediler yiyor, ayni şekilde metro marketin aru kedi mamasinida yiyorlar. bonacibo, micho vs de yiyorlar alıp deneyecesiniz. Mesela refleci hepsi yemiyor baziları