Bıldırcın Yumurtası Ve Malt Macun Sorunum

DogaM

Haftada 1 kedilerime haşlanmış bıldırcın yumurtası sarısını yarım olarak (yarısını bir kedime diğer yarısını diğer kedime şeklinde) versem fazla gelir mi? Ayrıca Gimcat macunu kedime üzerinde yazdığı gibi her gün 6 cm vermeme rağmen kedim neredeyse her gün tüy yumağı kusuyor. Başka çok iyi olan bana tavsiye edebileceğiniz malt markası var mı?

3 CEVAP

DogaM

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, çok tüy dökmediği için her gün taramıyorum ama haftada 2-3 kere normal tarakla, 2 haftada 1 de furminatörle tarıyorum. Haklısınız aslında her gün taramayı deneyeyim, tekrar teşekkürler :)

ZehraBulutt

Yumurta verebilirsiniz, malta ek olarak her gün tarıyor musunuz kedinizi, 6 cm malt yiyorsa hergün kusması anormal vete danışın bence.

ZehraBulutt

Diğer kediyle dalaşıyorlarsa birbirlerinin tüylerini de koparıp yutuyolardır ısırırken. Bizde öyle oluyo hep birinin kakasından öbürünün tüyü çıkıyo topak halinde.