Tüy Yumağı Sorunu, Kedi Çimi

FloorGang

Kedim dün gece kusmuş kusmuğu maması gibi kokuyordu ayrıca garip katı bir şey vardı ve tüy yumağı olduğunu düşündük. Bu sabahta direk kustuğu için vete gittik. Neyseki birşeyi yok ateşlenmiş azıcık. Bir kaç gün önce çim aldım kedim çok sevdi ve yedi. Acaba kusmasının nedeni bu mu? Çünkü daha önce hiç tüy yumağı maltı yemedi diğer kedim gibi. Çimlerin kedileri kusturabildiğini öğrendim bugün. Benzer deneyimi olan var mı?

2 CEVAP

Ozge00

Evet cim kusturuyor. Malt yemiyorsa tuyune surun, yalarken yemis olur. Veya başka bir marka deneyin, et peynir aromalı falan olanlar var.

bbeyzvv

malt yerine hindistancevizi yağı kullanabilirsiniz