Kedimin Kulaginda Kahverengi Lekeler Var

Buseakdgnx

Kendimin kulaginda lekeler var bilen birisi yardımcı olabilir mi

4 CEVAP

ZehraBulutt

Kirlenmiş temizleyin geçer.

Buseakdgnx

Teşekkürler temizledim geçti:)

JeRim

Tam anlayamadım ama kulak uyuzu olunca bu lekeler daha doğrusu yaralar oluşuyor diğer görüşleri de dikkate alın

Selinbuyukcam

merhaba kulak uyuzu lekelerine benzettim sürekli kulağını kaşıyor ve genellikle kafasını salllıyor ve kaşıyıp salladığı yere siyah kahverengi küçük kirler dökülüyorsa kulak uyuzu olabilir bunun için veterinerinize götürmeniz gerek ilerleme yaparsa duyma sorununa yol açabilir ıslak bir pamuk veya bezle silmeyiniz bakteri oluşumunu tetikleyecektir