Mystic Kısır Kedi Maması Kullananlar ?

Dilek2101

Şuan nd kısır kedi maması kullanıyorum ancak mama az kaldı ve bütçem bu ay biraz sıkışık olduğu için mystic almayı düşünüyorum. Sizce alınabilir mi ?

5 CEVAP

Dilek2101

Kademeli olarak geçiş yapmayı düşündüğüm için şuan ki maması bitmeden almak istiyorum bende. Tabii önerilirse

yusufsaygin2

Bütçeye göre Mystic alınabilir bir mama. Fakat kademeli olarak geçiş yapmalısınız.

yusufsaygin2

Dediğim gibi, uygun bütçeler için alınabilecek en iyi mamalardan.

Dilek2101

Peki mystic mi yoksa reflex mi ? Kısır mama olarak

Zeynepulku

Mystic içerik olarak reflexten çok çok daha iyi.