Kedim Sürekli Hirliyor Ne Yapmaliyim

Zeyno55

Kedim uyurken hirlamiyor ama diger zaman surekli hirliyor

8 CEVAP

zibityus

mırlamadır o

Bikedi

Bu gayet normal. Benimki geceleri yanimda yatiyor dizel motor gibi ses cikariyor uykuya dalamiyorum dusunun.

yusufsaygin2

Nasıl bir hırlama?

Bikedi

Hirlama derken? Sinirli sekilde horlama mi yoksa hirlayarak nefes alma mi?

venniee

hırlamaktan kastınız grrr mrrr ses mi yoksa yılan gibi tısslamamı?

venniee

şimdi yılan gibi tısss sesi çıkarıp kulaklarını geriye atıp gövdesini kabartmıyorsa sıkıntı yok. Siz severken içten özellikle boynunda titreşim var ve grrrr diyorsa bu sizi sevdiği anlamına geliyor

Zeyno55

Hani insanlar hastayken icinden hir hir diye ses gelir ya oyle

Zeyno55

Anladim cok tesekkur ederim