Kedi Pirelenmis Ne Yapacagim ?

tumo192

Apartmanda besledigimiz evede giren bir kedimiz var. Gecen baktigimda sirtinda siyah siyah biseyler oldugunu gordum. Sanirsam pirelenmis fakat ilacini internette bulamadim. Stronghold,frontline pire damlasi varmis internette bulamadim. Nereden alacagim ?

4 CEVAP

Blychee

Kesinlikle bu tarz damlaları veterinerden alın. Ekstra olarak dışarı çıkıp girdiği için damla bir yerden sonra yetersiz kalır, biberiye yağını derisine temas ettirmeden önce kendi ellerinize yayın sonra sever gibi kandırarak onun tüylerine bu yağ haşereleri uzak tutar ben kendi sokak kedilerime uyguluyorm, damla yaptıktan sonra düzenli yağ sürerseniz haftada 1 gibi bence çözüm olur. Sokak kedisine damla yetismez çünkü sürekli dışarı çıkıp girdiği için

ZehraBulutt

Veterinere götürün onlar uygulasın.

Zeynepulku

Veterinerden dış parazit damlası alın. İnternetten veya petshoptan alınanlar sağlığa çok zararlı

yusufsaygin2

Veteriner kliniğinden alın ve veteriner hekime uygulatın.. Zaten çoğu veteriner hekim damla uygulamasında sadece damla parası alıyor.