Malttan Ne Kadar

5 aylık kediye maltın arkasında yazdığı gibi 5-6 cm mi vermeliyim yoksa daha az mı vermeliyim? Daha azsa ne kadar vermeliyim malttan?

5 CEVAP

iidyl

bunu kullanıp tecrübe ederek sizin kararlaştırmanız gerek ama yerinizde olsam 3 cm’den fazlasını vermezdim çabuk bitsin tekrar alınsın diye 5-6 yazmış olabilirler düzenli kullanımda 3 yeterli bence

3cm yeterli olur haftada 1 veya 2 kez

yusufsaygin2

Günaşırı 1.5-2 cm.

Ozge00

Kısa tüylü ise 2-3 cm, uzun tüylü ise 4-5 cm diye biliyordum. Ben her gun vermiyorum kedim tekir, tüyleri kisa. Haftada 3 gün falan veriyorum, şimdiye kadar sorun olmadi. Ekstra olarak cim yemeyi sevdiği için buğdaydan cim de yetiştirdim.

handecaner

Bencede kedinizin tüy uzunluğuna bağlı olarak degisebilir midesi çok rahatsız olmuyorsa arkasında yazandan daha az verilmeli 2 günde bir yazıyor bazılarında her gün yazıyor ama ben haftada 1 veriyorum ve hiç kusmaya çalışmadı rahatsız olmadı pek de sağlıklı ürünler değiller her ne kadar içeriğini seçsek de