Kedimin Akıntısı

Boldix

Kedim boldinin dünden beri poposundan akıntı geliyor.Başta kızıp tuvaletini içeri yaptı sandım sonradan poposundan aktığını gördüm.Çok sık büyük tuvaletini yapıyor.Akıntı akşam hafif pembeleşti.Bugün de resimdeki gibi bırakıyor her yeri.Ne sorunu olabilir

5 CEVAP

Ozge00

Kedi kısır mi? Değilse pyometra olabilir. Veterinere götürmeniz lazim.

Ozge00

Pyometra değil baska bir hastalık da olabilir. Yani dikkate almaniz gerek

iidyl

kedilerde akıntı önemli sorunların belirtisi olabiliyor veterinerinize danışın bence buradan pek yardım alamazsınız

bbeyzvv

rahim iltihabında akıntı popodan değil vajinadan gelir
ayrıca genellikle sarı-hardal rengi olur
akıntılar ciddi şeylerdir acilen veterinere götürmeniz lazım

Boldix

Veterinere sordum.Kedilerde anal keseciklerin olduğunu bunların bazen dolduğunu boşalttıklarını endişelencek bişi olmadığını söyledi ama yine de endişeleniyorum