Kedim Halıya Kakasını Yapıyor

aze

merhaba, 6 aylık erkek kedim 4 keredir halıya kakasını çişini kumuna yapıyor ama bazen kumuna da kaka yapıyor bu neden olabilir nolur yardım edin oğlum kısır değil

4 CEVAP

merhabalar öncelikle , salonda ki herkesin görebileceği halıya mı yapıyor onu sorayım bu tarz durumlar tepkisel olabilir evde bir takım değişiklikler oldu mu yeni eşyalar yeni insanlar yoğun kalabalık ilgisizlik aşırı kızma , veya kumu pis kalmış olabilir mi bunların hepsinin ışığında biyokimya testinde karaciğer böbrek enzimlerinin incelenmesi gerekebilir. detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz

biraz daha eğitim ver yeter

aze

Kedim 6 aylık annesiyle büyüdü ayrıca bu zamana kadar ilk kez böyle bişey yapıyor eğitim vermem gereken bir durum yok malesef

Kumunu temiz tutup , getoff spreylerle kakasını yaptığı yerleri temizlemek şuan için yapılacak en doğru çözüm hala devam ediyorsa enzimlerin bulunduğu biyokimya kan tablosunu incelemek gerekir