Yavru Kedi Yürüme Problemi

bngs

bahçemizde kedi var Anne ve yavrusu
yavru titriyor bayadır böyle ve iki adım attıktan sonra düşüyor komşumuz beyninde bir problem olduğu düşünüyor onun için ne yapabilirim eve alamam ama devlet veterineriine falan götürmelimiyim

3 CEVAP

yusufsaygin2

En kısa sürede veteriner kliniğine girmelisiniz.

yusufsaygin2

Gitmelisiniz****

Blychee

Merhabalar raşitizm olma ihtimali var d vitamini veriyorlar çözüm çok basit ama önlem almazsanız ilerisi çok kötü :( kesinlikle veterinere göstermelisiniz çünkü yeterince vitamin alamadığı için kemikleri gelişmiyor sonra alçıya almak zorunda kalıyorlar , genelde yeterince anne sütü alamadığı için oluyor