Cat Chow Kedi Maması

Drawhel

Merhaba arkadaşlar kedimin mamasını değiştirdim bugün gelecek eski maması da Cat chow du, sizce Cat chow kötü bir mama mı? Gelmeden iptal etmeli miyim?

6 CEVAP

AnneRoss

Mystic**

Konu sahibi bütçe diyor siz N&D yazıyorsunuz hayretsiniz...
Mystic önerisi çok var burada ve kedime değişiklik olsun diye ben de alıcam bir paket, balıklı bulabilirsem.

AnneRoss

Bütçe konusunu görmemişim çok haklısınız :)

Drawhel

Eski mamasindan kastım ilk kullandığım mama, sonradan proplan a geçiş yapmıştım. Proplan bütçemi zorladığı için Cat chow a geçiş yapmayı düşündüm.

AnneRoss

Bana et oranı çok düşük geldi incelerken, ayrıca marka sanırım hayvan deneyi yapıyordu alenen. N&d, Mystğc, matisse üçlüsüne bir bakın isterseniz.

Drawhel

Kedimin bütün ihtiyaçlarını kendim karşıladığım için proplan nd vs biraz zorluyor beni, bu yüzden Cat chow eski maması olduğu için tercih etmiştim, 15 kilo Cat chow mama aldım şu an birazını sokaktaki hayvanlar için ayırdım bitince önerdiğiniz manalara da bakacağım, teşekkür ederim.