Ucuz Ve Kaliteli Mama

helincelik

Malum biliyorsunuz kedi mamalarının fiyatı uçmuş durumda ve bir anda artmaya başladı. Normalde advance kullanıyordum ama artık bütçeyi yettirememeye başladım. Hem kaliteli hem de advance'e göre biraz daha ucuz mama var mıdır?

19 CEVAP

Siyammm

Mystic iceriğide fiyatïda çok iyi

helincelik

Herkese cevapları için çok teşekkür ederim. Sanırım açık ara farkla mystic birinci oldu mama konusunda. Önce az bir miktar alıp deneyeceğim. Eğer kedim için de iyi olursa mysticten devam ederim.

iidyl

az miktar almanıza gerek yok numune gönderiyorlar isteyince zaten, hiç para vermeyin boşuna

ihsanure78

@poficann kediniz yiyiyor diye mama kaliteli olmuyor ki :)