Kedilerinizi Mutlu Etme Yöntemleri

venniee

Kedinizi nasıl mutlu ediyorsunuz? Çok merak ediyorum bu sorunun cevabını.

9 CEVAP

Selinbuyukcam

Buraya kocaman bir POŞET yazmak istedim saçma durabilir ama poşeti böyle düğüm düğüm bağlıyorum atıyorum koşuyo kapıp tekrar gelip önüme koyuyo gelip bi kafa tokuşturuyo bana öyle ben atıyorum o getiriyo kanepe altları yatak altları mia hanımın poşetleri çıkıyor onun için poşet alıyoruz ahahahh bizimkide böyle bir cins :D

nilayy24

Benimki duştan çıktığımda ıslak saçımı koklayıp yalamaya bayılıyor:D

derya1616

benimkiler de sallanan ip kurdale gibi seylerle oynamayi cok seviyor.taraninca da mutlu olduklarını düşünüyorum.bazen kucağımda bebek gibi alir severim yuz yuze bakip gidigini oksadigim zaman cok mutlu olduklarını saniyorum.umarim oyledir

iidyl

benim kedim profil resminden de göreceğiniz üzere asla mutlu olmuyor..

ama yaş mamayla, günde bir iki ödül mamasıyla ve yalvararak bağırarak istediği birkaç ısırık salatalıkla (evet, cidden salatalık) mutlu etmeye çalışıyoruz

hareket ve davranış olarak da uyumaya yakın gıdısından patilerinden öpünce mırlamaya başlıyor zevkten kendinden geçiyor ama bu her kedi için aynı değil sahibin kediyi gözlemleyerek kendisi keşfetmesi lazım hoşuna giden şeyleri

iidyl

az önce de minik bir dilim karpuz için bağırıyordu mesela.. gerçekten her kedinin karakteri birbirinden farklı oluyor

AnneRoss

Kedi oltasıyla oynamayı sever, bunun dışında deri kemer köprüsüyle at-yakala-getir oynamaya bayılıyo sanırsınız köpek ya getirip önümüze bırakıyo tekrar atalım diye :D Her sabah vitaminli macununu yemeye bayılıyo, bunun için bizi eşyalarını sürükleyerek baş ucumuza getirip miyavlayarak uyandırıyo, veya odanın ortasına geçip dik dik bakarak skskdkf Geçenlerde mercimek çorbası sevdiğini keşfettik, ama en deli olduğu şey haşlanmış tavuk :)

Kedimiz yılışık ama aynı zamanda soğuk bi kedi, kuralları var. Kendi isteği dışında bi şey yapmamıza fırsat vermiyo ve bu yüzden kendi isteği dışında mutlu da edemiyoruz mssksldlf

sforselin

Standart bildiğimiz evde onun için tırmanabileceği yer pencere kenarı yatak vb dışında alüminyum folyodan yapılmış top demek istiyorum. Mutfakta hangi çekmecede olduğunu biliyor artık.

MehmetDMerlin

oyuncak foku var onu üzerine bırakıyorum oynamaya başlayınca da iki kolumun arasında beşik gibi sallıyorum kedimi bayılıyor

venniee

Tabiki her kedi bir değildir sadece çok merak ediyorum. Mesela bazı insanlar kedilerini mutlu etmenin çok değişik yollarını buluyolar örneğin siz salatalık veriyormuşsunuz.