Kedim Tüy Döküyor

bchsatlntc

Kedim 3 aylık gözlerinin üstünde tüy dökülmesi var

5 CEVAP

iremgunduz

orda tüyler genelde baya seyrektir zaten çoğu kedide dökülme değil endişelenmenize gerek yok

surpriz

veteriner değilim, ahkam kesmek istemem, ama bana kalırsa bu tüy dökülmesi değil. her kedinin o bölgesinde tüyleri daha azdır. endişelenecek bir şey olduğunu sanmıyorum. benim kedim de böyle

yusufsaygin2

her kedide var bu.

Ezginx

Her kedide var demislerde bence sizinki biraz anormal dökmüş banamı öyle geldi yoksa benim kediminde az ama bukadarda degil

Senaongn

Belki fotoğraftan çok anlayamadık ama dökülme çok fazla gibi durmuyo ama anormalse mantar olabilir antibiyotik kullandıysa mantar başlamış olabilir