British Shorthair Yavru Kedim İçin Mama Tavsiyesi

aras0

Yavru kedim hiç kuru mama yemiyor bu yüzden gerek bu siteden gerek petshoplarda bulabileceğim ortalama kilosu 50-60 tl olan kedi maması tavsiyesi istiyorum natural & delicious kuru maması şuan favorim gibi ama size sormak istedim.

3 CEVAP

MehmetDMerlin

Ben felicia kullanıyorum scottish straight kedim severek yiyor royal canin beğenmemişti indirimde şu anda bazı yerlerde 2 kg mı 2 ay gidiyor 4 aylık kedime.Bu arada mamaya alıştıramıyorsan sivı atıştırmalık al önce kedine tattır severse ve geliyorsa atıştırmalıgın birazını mamanın üzerine gezdir o şekilde alıştırabilirsin

nalathecat

kedini kaça aldın?

aras0

(sahiplendirmeyi bir türlü ebeveynime kabullendiremedim o yüzden aldık.) 1200 tl