Kedim Isırıyor Ve Aşırı Yaramaz

beyzancekic

Merhaba arkadaşlar
Kedim 3 aylık ve sürekli ısırıyor kola atlayarak bacağa atlayarak oyun yaratmaya çalışıyor. Artık ikazları da umursamıyor. Şşt hayır derdim ya da üflerdim fakat artık hiçbirini dinlemiyor. Malesef 4 gündür staja gittiğim için gündüzleri yanlız olduğundan geceye çok daha fazla enerjisi birikmiş oluyor. En azından ısırma sorununu nasıl çözebilirim. Teşekkürler :(

1 CEVAP

nisanurertk

Isırmasının sebebi dişlerinin çıkarken kaşındırıyor olması o sorunu belli bir müddete gelene kadar çözemezsiniz kedinize ısırma oyuncağı alırsanız elinizi ısırmaya başladığında o oyuncakla dikkatini çekebilirsiniz