Kot Bayoun Tıncture,Sıvı Form Acil Yardım...

Merbu

Arkadaşlar bir kaç gündür kabızdan mımkızgınlık döneminden mi anlamadığımız şekilde bağıran ve huysuzlaşan kedim İçin ki bizi sabaha kadar uyutmuyor kendisi veteriner arkadaşım KOT BAYOUN TINCTURE,SIVI FORM önerdi tamamen bitkisel diyorlar ayrıca stres ve kedilerde kızışma dönemine iyi geldiğini belirtti ama ellerinde yokmuş
Bu ilacı saha önce kullanan ve faydasını gören var mi acaba birde fiyat ne kadar bileğiniz var mi
Kedim henüz çok küçük olduğu İÇİN Kısırlaştırma önermediler yavrum çok acı çekiyor lütfen yardım edim

6 CEVAP

Merbu

Teşekkür ederİm yavrum daha 4 aylık yanı istesem de Kısırlaştırma yapmıyorum fakat acı acı izlemeleri ve sürekli bağırmalarına dayanamaz oldum hem yavrum yemde kendi sağlığım İÇİN biraz da olsa rahatlamasını sağlayacak birşeyler arıyorum

Gelyahron

Kot bayoun iyidir. Ama sihirli değnek gibi anında etki etmesini beklemeyin. Sürekli kullanimda işe yarıyor. Bunyeden bünyeye fark edecektir illa ki. Ama bilginiz olsun diye yazdım

Gelyahron

Fiyatı en son 160₺'di.

Merhaba dün vetimiz den aldık kot bayoun tincture sıvı. Kedim 4 yaşında OKB. Hastalığı var şeker hastası vs vs çok sorunumuz var. 2 gece önce aniden bana saldırdı gözüm çıkacaktı neredeyse gözkapağım da derin 3 yırtık yüzümde ellerimde de öyle bana karşı agresifleşti eve gelen yabancılardan bile çekinmeyen kedi düşman oldu bana. Dün vetimiz den aldık o ilacı tamamen bitkisel. İnş işe yarar yaramazsa kimyasal ilaçlara geçicez. Fiyata gelince bazı vetler. 150.160 gibi fiyatlara satıyor ben makul bir ödeme yaptım ama bunu herkese yapmıyor tabi. Öneririm mutlaka deneyin

gulsundusmez

Dışardan kedinize koku getirmemek için çaba gösterin cam pencere pek açmayın 2km alandan çiftleşme kokusunu kediler alır maalesef. Erkekse kediniz 10 aydan önce yaptırmayın ama dişiyse 5aydan sonra yaptırabilirsiniz. Ben bir çok sokak kedimi yaptırdım .Malesef havalar soğumaya başladı soğuğun etkisiyle erkeklerde sperm üretimi artmaya başladı ve çiftleşme dönemleri yaklaştı.

x_queen

Bende şu anda saldırganlığı için kullanıyorum umarım işe yarar. Çünkü evde yürümek kabus haline geldi.