Bu Kedinin Cinsi Ne Olabilir

Seymaaacaan

Sokakta bulduğumuz ve geçici olarak eve aldığımız bu kedinin cinsi ne olabilir ?
Sahiplendirirsek diye bilgi sahibi olmak istiyorum
Bana mavi rus kırması olabilir gibi geldi

9 CEVAP

AnneRoss

Aman mavi rusa benziyo demeyin sanki evet kesinlikle mavi rus demişsiniz gibi dalga geçerler burda sonra ksmssldldldld

AnneRoss

@Siyammm Zaten kimse gidip aaa bu Mavi Rus evett yazmıyo ki, bunu yazanlar çoğunlukla kedinin cinsi hakkında hiçbi fikri olmayan, sadece benzetme yapan kişiler ben de dahil. Ama siz ve sizin gibiler kesin o demişiz gibi hemen atlıyosunuz bu ne şiddet bu celal ya komik cidden sjakskskdkdkdkd Sanki benzetme yapmak da yasak he, bilmiyo işte kimse kesin olarak, e benzeten de söylesin ne var bunda kesin o demek mi oluyo bu yani

yusufsaygin2

Kulak ve gözler tekir gibi. Büyük ihtimalle kırma ama ne kırması şey edemedim.

iidyl

gri tüy çekinik gen olarak aktarılıyor, atalarında mavi rusluk veya british’lik olabilir ama kardeşleri normal tekirdir muhtemelen.

bizim dağ evinin orada bunun tıpkısının aynısı bir yavru vardı ve tüm kardeşleri tekirdi. kırma olsa hepsinde grilik olurdu ama sarman bile var.. o yüzden tam olarak bir cins söyleyemeyiz.

fredda

russian blue olduğunu düşünmüyorum, gözleri yeşil oluyor onların ve kafaları da ters üçgen biçiminde geliyor.

fredda

@seymaaacaan evet 4 aylığa kadar sarıdır ama kedi 4 aydan büyük gösteriyor.

Siyammm

AnneRoss mavi Rus yazmayın o zaman her gri kediye mavi Rus yazıyorlar. Sokakta mavi Rus olmaz. Eğer gerçekten bı kedi russian blue ise sahibi bilir çünkü yüksek bı Mevla'ya parayla alınmıştır. Sorulanlardan hiçbiri mavi Rus değil ama her başlık altına yazılıyor ? Tabi dalga geceriz

Seymaaacaan

Tüyleri acayip parlak ve çok temiz bir hayvan. Mavi rusun özelliklerini okuduğumda 4 aylıktan küçükken gözlerinin turuncu olduğu ve 4 aylıktan sonra yeşile döndüğü yazıyordu.
Hiç tek renk gri sokak kedisi görmedim hepsinin çizgileri vardı.
Geçen gün bu yavruyu ve daha bir çok evcil kediyi barınak bırakmıştı belki doğutturup barınağa bırakmışlardır yada dediğiniz gibi atalarında vardır.

Seymaaacaan

@fredda hiç göründüğü gibi değil en fazla 2 buçuk aylık ve maximum 750 gram dır