1.5 Yasında Erkek Kedimde Yağlı Kuyruk Sendromu Başladı Nasıl Tedavi Edilir

Gnl2105

İlk defa böyle birseyle karşılaşıyorum başına gelen ve tedavisinde en hızlı nasıl sonuç alınır yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler...

22 CEVAP

zerenozkaya

Niye kısırlaştırmayı istemiyorsunuz?Size de sıkıntı çıkarıyordur ayrıca hayvancağıza yazık değil mi? Bazı belediyelerde ücretsiz yapılıyor ayrıca erkek kedilerin kısırlaştırılması daha rahat diye biliyorum kedinin yaşam kalitesiniçin lütfen düşünün

Gelyahron

Batikon sürdüğünüz halde tekrarlıyorsa ikincil bir rahatsızlık olabilir. Yediği mama bile çok etkiliyor.

Aysenmstura

Aynısı bizim de başımıza geldi 1 ay önce. Veteriner traş dedi. Biz kendimiz sadece kuyruğunu traş ettik. Birkaç gün baticon sürdüm hep. Artık sürmüyorum tüyler çıkmaya başladı. Dokunduğumda yağlılık yok.

Gnl2105

Kısırlaştırmayı düşünmedim açıkcası çok sakin bir kedidir kendisi kızgınlık döneminde bile evde hiçbir koku yapmadı sadece bağırmaları hariç sadece ev içinde durmuyor evimi Bahçeli müstakil heryeri gayet gezip geliyor hiç evi terk etme sorunu kaçma sorunu da yaşamadım evcimen bir kedim var

Gnl2105

Rahatsızlık sürekli tekrar edip durursa baska çare kalmıyor mecbur kısırlaştırcam onun sağlından daha önemli ne var ki

Gnl2105

Mama olarak proplan dan başkasını sevmedi dilinin ucu ile baktı geri bıraktı

Gnl2105

Teşekkür ederim aydınlattığınız için saolun