1.5 Yasında Erkek Kedimde Yağlı Kuyruk Sendromu Başladı Nasıl Tedavi Edilir

Gnl2105

İlk defa böyle birseyle karşılaşıyorum başına gelen ve tedavisinde en hızlı nasıl sonuç alınır yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler...

22 CEVAP

Anonymus552223

Nazli degil cinsinden dolayi dogustan rahatsiz. Cunku kulaksiz ve beyaz kedileri şirin bulan insanlar icin özel olarak üretildi.

Ayseenur10

Kesin çözümü kısırlaştırmak. Neden kısırlaştırmıyorsunuz ki merak ettim

ayays

Bu kedi kisirlastirmama sevdası da yeni moda herhalde.
Bir kedi sahiplenmeye basliyorsaniz onlar için her şeyi en iyi şekilde araştırın lütfen.
Zira koku bırakmak, çiş yapmak gibi eylemlere girmiyor diye kısırlaştırma yapmadık demenin zerre kadar anlamı yok.
Oluşabilecek sayısız hastalık ki kanser bunların başında, hepsine davetiye çıkartıyorsunuz. Ken
diniz doğal bir kedi bile değil, laboratuvar üretimi kediden bahsediyoruz.

Bu durum onları strese sokuyor, stres bu gibi birçok hastalığa da davetiye çıkartıyor. Yaşam konforunun sıfır olduğuna emin olabilirsiniz. Bu eziyettir. Lütfen kisirlastirin

Ozge00

Veterinere danıştiniz mi? Onun yönlendirmesi ile devam etmek daha mantıklı olur. Burda önerilenler fayda yerine zarar da verebilir. Yani veterinerinizle birlikte yol alin, önerilen şeyleri de ona sormadan yapmanızı önermem. Cok geçmiş olsun.

iidyl

kısırlaştırmadan atlatırız mı?

HAODPXLWFÇŞDWŞTÖXPWLGMXŞWMGLXKWÖFŞXLWGMDLWKF

HANIMEFENDİ O KEDİNİN KISIRLAŞTIRILMASI GEREK BAKIN VÜCUDU BİLE SİZE BİR ŞEYLER ANLATMAYA ÇALIŞIYOT

Gelyahron

Veterinere göturmeniz gerekiyor. Gidene kadar batikon ile dezenfekte edebilirsiniz

Gnl2105

Sordum veterinerime oksijenli su sürün dedi batikon sürüyorum ben sürüyorum o yalıyor nano spreyde kullandım

Gnl2105

Daha bugün fark ettim dün siz yazdıktan sonra batikon sürdüm mama olarak proplan somonlu kullanıyorum baska mama yemiyor kısırlaştırmadım bir de ben kedimi veteriner yazdı kısırlaştır çözüm bu diye

Gelyahron

Evet veterineriniz haklı olabilir.

Gnl2105

Cumartesi günü götürcem bakalım insallah kısırlaştırışmadan atlatırız şampuanı oluyormuş biraz araştırdım kilosu da yerinde 6 kilo beyaz kediler çok hassas oluyor gerçekten çok nazlı ve çok hassas oğlumun sayesinde herseyi öğrendim ☺️

Gelyahron

Geçmiş olsun tekrardan. Karışmak gibi olmasın, yanlış da anlamayın ama kisirlastirmaniz onun sağlığı için daha iyi olacaktır. Tabiki tercih sizin sonuçta siz bakıyorsunuz :) inşallah düzelir kedicik

izelizl

Başka mama deneseniz bence seveceği bir tane çıkacaktır ya soruyu görünce direk proplan veya royal mi kullaniyosunuz yazacaktım çevremde birkaç kişinin kedisinde de aynı etkiyi gösterdi :/

jadi

Kükürtlü sabun ile yıkayanilirsiniz düzenli olarak kuyruğunu, birkaç güne düzelir, kısırlaştırma olması sağlığı içinde faydalıdır, yağlı kuyruk sendromuna yakalanmış detaylı bilgileri araştırabilirsiniz geçmiş olsun

izelizl

Sadece koku bırakma vesaire olarak bakmazsak kısırlaştırmanın ömürü uzattığı bilimsel olarak kanıtlanmış olmakla birlikte her kızgınlığa girdiğinde tümör ve kanser riski artıyor, onları tüm tehlikelerden korumak sahiplenenler olarak görevimiz diye düşünüyorum benden söylemesi

Gnl2105

Arkadaşlar ☺️ Yağlı kuyruk sendromu değilmiş kuyruğunda ki yokmuş çok şükür kuyruk sendromu daha yukarıda kalça bitiminden sonra başlıyormuş büyük ihtimal böcek ısırmış dedi antibiyotik iğne vurdu yara kabuk bağladı çok şükürler olsun