Tekir Kedisi Mi?

mkfsnbl

Arkadaşlar ben kedimi tekir kedi olarak biliyorum fakat, kahverengi bir tekir kedisi hiç görmemiştim. Annesi ve kardeşleri sokakta her zaman gördüğümüz tekirlerden fakat bu biraz değişik, acaba tanımadığımız babası tekirden farklı bir cins mi ya da bu çekinik bir gen mi?

9 CEVAP

Milovat

Bence daha fazla fotoğraf görmeliyiz xjsjjfs birkac poz daha olursa daha iyi bulurlar hem gözümüz gönlümüz de açılır :D

Gelyahron

Tüyü kadar ömrü olsun, gerçekten çok ilginç. Sarman gibi aynı

Milovat

Nerede kahverengi bir post görsem aklıma Havana kedisi geliyor-bayiliyorum onlara ya. Ama konu hakkında hiçbir fikrim yok sjdjsjd
Fikri olanlari görmek için yazayım dedim. Çok güzelmiş yavrucak ona da bayıldım.

bbeyzvv

babası somali kedisi olabilir mi ki benzettim rengini

aşırı güzel ama tüyü kadar ömrü olsun

Drawhel

Maşallah ne güzel bir kedi, büyük ihtimalle annesi tekirdir babası cins bir kedidir, melez bir yavrudur yani.

Ayseenur10

Maşallah gerçekten çok güzel

Cemrecookie

İlk defa kahverengi tekir gördüm çok minnnnoşş maşallah ❤️❤️❤️

AnneRoss

İlk defa bu renk bi kedi görüyorum ne kadar güzel yaa özellikle deseni mükemmel tüyü kadar ömrü olsunn

mkfsnbl

Teşekkürler, bilmukabele efendim.