9 Aylık Dişi Bir Kedim Var Ve Hamile Yaklasık 10 Gündür Kulaklarını Cok Kasıyor Yara Yaptı

Niloya2003

9 aylık dişi bir kedim var ve hamile yaklasık 10 gündür kulaklarını kasıyor yara yaptı yavrum veterınere goturdum eczaneden kulak damlası almamı soledı kullandık ancak kasıntı gecıyo gıbı oldu gene basladı ne yapsam ıyı gelır kızıma

10 CEVAP

Gelyahron

Tavuklu mama yiyorsa alerjide yapabilir. Kantoron yağı sürebilirsiniz. Pamuk yardımıyla elma sirkesi sürebilirsiniz. Ayrıca içme suyuna 1 damla filtresiz elma sirkesi damlatabilirsiniz. Bir damladan fazla damlatmayın ama. Bu bağışıklık için

Gelyahron

Bağışıklığını güçlendirin. Ev yapımı yoğurt bağışıklık için etkili oluyor. Zaten bir süre sonra farkı anlayacaksınız. Zaten kediniz hamileymiş kullanacağınız ilaçlarda dikkatli olmanız gerekiyor

Niloya2003

Cok tesekkur ederım mutlaka denıyecegım pekı kulagının kasımadan dolayı tahrısı ıcın ne yapabılırım

Gelyahron

Kulağın içi mi dışı mı kaşınıyor? Kulağın içinde akıntı yok değilmi. Böyle kötü bir koku oluyor eğer akıntı varsa

Niloya2003

Hayır akıntı yok kulakıcı ama zarın ora degıl daha dısa dogru kokuda yok

Niloya2003

Cok tesekkur ederım uygulayacagım ınsallah ıyı gelır kızıma

bbeyzvv

anne kediye kısırlaşana kadar (emzirme sürecinde hamilelik sürecinde vs) kitten mama vermeyi unutmayın

Ozge00

Kulak ici mi yoksa arkasi mi?

Niloya2003

Kulak ıcı ama kulak delıgının dısa dogru olan kısmı

Niloya2003

Cok tesekkur ederım uygulayacagım ınsallah ıyı gelır kızıma