Kedimin Patisine Ne Olmuş?

kubraturan

Patisine baktığımda böyle bir şey gördüm. Tam olarak ne olduğunu anlayamadım. Net fotoğrafını koyacağım. Sizce nedir?

4 CEVAP

Gelyahron

İkinci fotoğrafta bişey batmış da geri çıkmış gibi iz yapmış galiba

kubraturan

Evet şu an siz söyleyince bana da öyle geldi

Ozge00

Sürekli yalama ve ısırma var mi yada üstüne basmama? Çok büyük bir şey olduğunu sanmam. Gözlemleyin siz, herhangi bir değişiklik olacak mı kontrol edin.

kubraturan

Hayır yok sadece yatarken farkettim hiç hareketlerinden bir şey anlamadım.