Kedim Kusuyor Korkuyorum

alexpati

4 aylık erkek kedim bu akşam dokuz gibi yaş mama yedikten sonrs kustu bugün onun ödül günüydü kıldan diye düşündük saat 00 gibi tekrar verdik bu sefer de saat 03 30 da kustu iştahı yerinde değil ayrıca ishal ama halsizlik yok çok korkuyorum ne gibi bir sorunu olabilir? (Parazitleri tam)

3 CEVAP

Ayseenur10

2.kez tekrar etmiş aynı gün içinde. Belli ki bir sorun var belki enfeksiyon belki başka bir şeydir. Kediniz daha yavru olduğu için şuan tüy kusması için erken. Sabah vakit kaybetmeden veterinere gidin lütfen

Ozge00

Tüy mu kusuyor? Öyleyse malt vermeniz lazim.
Onun harici mama soğuk muydu? Ondan da olabilir.
Yada hasta olabilir. İshal ona delalet muhtemelen. Tavuk göğüs haslayip verebilirsiniz ishal icin. Suan yapacak cok bir sey yok. Yarın ilk is veterinere götürün

alexpati

Tüy kusmadı yaş mamayı olduğu gibi kustu ama sürekli yalıyor kendini bu da dikkatimi çekti bu saat oldu hala uyumadım ona bir şey olur diye