Mama Ölçüsü

KediVelisi_

Arkadaşlar günaydın eski sorulara baktım ama net cevap alamadığım için meşgul ediyorum burayı. Kedim kısır somonlu ND mama yiyor ama biraz kilolu sınırda şu an ölçülü vermem gerekiyor hassas tartım yok ölçü Kabı da bulamadım ND ye ait. Sizden ricam kedisini ND kısır mama ile besleyen arkadaşlar günde 60 gr vermem gerekiyormuş bunu net olarak ölçüp bilen var mı? Mesela 200 gr bardağın ne kadarı 60 gr mamaya denk geliyor. Bilgi sahibi olanlar yazarsa çok mutlu olurum herkese patili günler

5 CEVAP

merhaba, ben de nd mamanin icinden olcu kabilden cikmayinca iletişime geçtim, iki adet olcu kabi ve çokça numune mama gönderdiler.

yusufsaygin2

Yani 25 adet mama tanesinin*

yusufsaygin2

Merhaba, [email protected] mail adresimize isim, soyisim, telefon numarası, adres bilgileriniz ve kullandığınız mamanın ismini yazarsanız gönderim sağlanacaktır.

Mama ölçü kabı için Farminadan aldığım geri dönüşte bu.

KediVelisi_

Çok teşekkür ederim

yusufsaygin2

Forumda geçmiş sorularda 25 tanesinin 5-6 grama denk geldiği yazılmış.