Malt Macunları

Aylin9995

Arkadaşlar şu malt macunları nasıl yediriyorsunuz yardım edin ne olur :D Multivitamin aldım yavrum kedimin bağışıklık sistemi güçlü olsun diye ama yüzünü ekşitip gidiyor. Zorla da vermek istemiyorum küserse diye :(

10 CEVAP

AnneRoss

Benimki direk tüpten yalamaya bayılıyo, siteden Trixie nin peynirli maltını aldım çıldırdı resmen bu sabah kargodan gelince

Aylin9995

Patiye sürmeyi de denerim o zaman Gimcat diye bir marka. Açıkçası bence de kötü kokuyor ben kedi olsam bende yemek istemezdim :D Çok otumsu ağır bir kokusu var çünkü

yusufsaygin2

En yaygın yöntem patiye sürmek, partisini yalarken macunu da arada götürüyor.. kullandığınız maltın markası neydi?

Milovat

Patisine ilk sürdüğünüzde patiyi sallayip bütün duvarı macun yapabilir o yüzden çok çok ince bir katman şeklinde sürün ki ekstra temizlik derdiniz olmasın :D başta temkinli davransalar da daha sonra yiyorlar yani benim kedim öyle yaptı gerçi bizim kullandığımız marka gimcat değil :D

anjelik123

ben gimcat kullanıyordum bayılarak yiyorlardı şimdi vets plusa geçtik bunuda seviyorlar

yusufsaygin2

Gimcat piyasada lider markalardan. Son kullanma tarihine bakar mısınız?

bbeyzvv

o nasıl kedi öyle ben gimcat macunu vermeyince tüpüne saldırıyolardı

Aylin9995

Son kullanma tarihine daha çook var :) Belki de ilk defa karsilstigi icin istemiyor olabilir bakalim zamanla alisacak mi :)

kubraturan

Bence ağzına sürüp tadına baktırın tadını bilmiyo olabilir yoksa tüpün kapağını kapatsanız bile kapağı yalamaya başlardı

Aylin9995

Agzina sabah surmustum de yine de hoslanmadi. Az once de patisine surduk ama igrenerek temizledi patisini haha :D