Mama Alerjisi Ve Yarası

0zgegok88

Selam herkese köpeğimde mama alerjisi başlamıştı. Veterinerimiz o bölgenin tüylerini kesip merhem kullandırdı. Her şey iyiydi. Tüylerde çıkmaya başlamıştı. Denize girdi çıktı ve o bölge simsiyah oldu. Sebebini anlamadım. Daha önce başına gelen oldu mu? Fotoğraflar direkt yaşadığımız süreci gösteriyor. İlk alerjinin başladığı dönem. Tüylerinin kesilip yaranın iyileştiği evre ve son olarak yarasının siyahlaştığı evre. Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim ????

2 CEVAP

Esila46

Veterinerinize danışmanız daha mantıklı olur. Geçmiş olsun.

0zgegok88

Tahriş olmuş endişelenecek bir şey söz konusu değil dedi veteriner hekimimiz. Ben burada benzer durumu yaşayanların deneyimlerini dinlemek istediğim için paylaşım yaptım. Müdahale için değil. Müdahale durumunda ilk işimiz kliniğe gitmek oluyor zaten