Kedimin Kasık Bölgesi Aşağısı Şişik!!!

Esila46

Merhaba arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum. Kedimin arka iki bacak arası şişik tombul tombul hani hamile kediler memelerine süt girer şişer ya öyle işte. Ama benim kedim erkek kısır. Sizin kedinizin de şişik mi oralar... Bakıp cevap verirseniz sevinirim..

10 CEVAP

Gelyahron

İdrar durumu nasıl

Esila46

İdrarını yapıyor normal. Ama kaç kez denk geldim tuvaletten çıktıktan sonra idrarı tüylerine bulaşmıştı ve koyu idi beyaz. Bilmiyorum kedilerin idrarı hepsinin aynı mı? Onun haricinde gayet normal sağlıklı bı kedi.

Esila46

Ya da kilo almış ondan mı öyle??

Gelyahron

İdrar rengi koyu ise veterinere gösterin. Normalde açık sari/beyaz geçişli olması lazım

Esila46

İdrar rengi beyaz sarı arası köyü demek istediğim kıvamı koyu

Gelyahron

Kıvamı koyu derken jel çamaşır suyu gibi mi? tam anlayamadım. Yani böyle sümüksü gibi mi?

Esila46

Ayran gibi

Gelyahron

Protein kaçağı olabilir. Ve bunun altında mutlaka başka bir sebep vardır. Yani şişlik normal değil bence vakit kaybetmeden veterinere götürmelisiniz. Böbrek rahatsızlığı hemen belirti vermiyor. Kendi kedimden biliyorum

iidyl

idrar yollarında bir sorun olabilir bence veterinere danışın

Esila46

Veterinere yarın gidecez inşaAllah. Bakalım