Arkadaşlar Kediler Kaç Yaşında Eğitilir Biliyormusuz Şimdiden Teşekkür Ederim :D

şimdiden teşekkürler

8 CEVAP

Badems

Kedi egitilmez. Sadece zamanla adini ve hayiri ogrenir.

mEhLikHhE

Kediden kediye değişiyordur bence ben sokakta buldum kızımı ikinci gün tuvaleti öğrendi.Evinize alıp denemeniz lazım öğrenmez diye bir şey yok öğretirseniz zamanla öğrenecektir.

Badems

Tuvalet eğitimi doğuştan gelen bir şey zaten. Soran kişi tuvalet eğitimini sormuyor.

mEhLikHhE

Sadece tuvalet için demedim ki örnek olarak verdim.Tuvalet yerini öğretirken doğuştan mı geliyor peki ? Benim kızım eve girdiği gibi tuvaletini yapmadı vallahi yapacağı yeri ben gösterdim.

hazalsenol

Zamanla sizi tanır. Neleri sevdiğinizi, kızdığınızı, eve gelişinizi, uyanış saatlerinizi öğrenir ve ona göre davranır.

kedilikizzz

Kediler kraldır yaşınızı dinlemez iki günde o sizi eğitiverir :)))

harikayanadur

eğitmek değil de alışkanlıklarını bazı hareketlerini küçük yavru olduğu dönemde değiştirmek gerekiyormuş.

besahin

Küçükken eğitmek daha kolay 2 aylık benim kedim şuna en azından hayırı öğrendi