Kedim Et Yemiyor

Hasanarar

Merhaba, ben arkadaşlarımın kedileri tavuğu eti felan çok seviyor hatta önündeki tavuğu felan çalıyolarmış. Ama ben kedime et veriyorum tavuk veriyorum ama yemiyor önüne koyuyorum yemiyo gidiyor mamasını yiyor. Bu normalmi? Acaba tavuğu eti yemesini sevdirebilirmiyim?

2 CEVAP

Ozge00

Benimki de mamadan çok et yiyor :D mamasina birazcik Tavuk koyup deneyebilirsiniz veya tavuk suyu katin. Tadini alınca yemek istiyorlar. Bizde oyle olmuştu. Şuan cok sevdiği yoğurda bile burun kiviriyordu. Elime biraz sürdüm agzina değdirdim sonra yaladi ve tadini aldi, kendi yemeye başladı zamanla. Biraz siz itin yemeye

iidyl

aynısından bende de bir tane var.. aç kalırlarsa elbet yerler ama kuru ve yaş mama dururken ete pek yanaşmıyorlar.

hastaydı mesela tavuk suyunu, tavuğu, kıymayı vesaire her şeyi denedim hiçbirini yemedi benimki de. çözüm bulursanız beni de aydınlatın lütfen :’)