Kedi Aknesi Nasıl Geçer?

kedimedisever

Alt dudak kısmında akneye benzer bir şey gördüm ne bilmiyorum nasıl geçer

6 CEVAP

iidyl

sirkeli suya batırılmış kulak çöpü diyorlardı buradaki arkadaşlar, ama çok hızlı yayılan bir şey. bence imkanınız varsa veterinere götürün.

mama kabı nasıl? onunla ilgisi olabilir.

kedimedisever

Porselen mama kabu kullanıyoruz daha önce başkası bakıyordu ben sahiplendim yani kendi evimde olmuş bir şey değil

cckzk

Ben de kedimde gördüm. İlerlemediği için hemen müdahale ettim evde. Seyreltilmiş ev yapımı elma sirkesi ve pamukla sildim. Dört gündür yapıyorum ve çok çok az kaldı, bir haftaya tamamen geçecek bence.

iidyl

anladım, yeni yaşanmadıysa ve kabınız porselense zamanla geçebilir. sirkeli pamuğu deneyin bence.

cckzk

Mama kabı porselense o sıkıntı sağlamaz, kabı her gün yıkadığınız müddetçe. Ben sıcak diye etrafa plastik kaplar koymuştum, onları kaldırıp cam koydum.

kedimedisever

Az önce sirkeli su sildim ve orayı kaşıya kaşıya yırtıp kanattı sirkeli su mu acıttı diye düşündüm