Kedim Kanlı İshal ????????

Simav52

Kedim hamile ve kanlı ishali var neden nasıl oldu ne yapmalıyım ağlamak istiyorum veterinerde götüremiyorum yardım edin Allah rızası için

13 CEVAP

Ozge00

Kanli ishal ciddi bir durum. Şimdilik Tavuk göğsü haşlayıp verebilirsiniz ishali icin.
Parazit asisi en son ne zaman yapıldı?

iidyl

ciddiye almayın arkadaşlar cevap vermek için de uğraşmayın lütfen

buradan hiçbir yardımda bulunamayız kaldı ki soru ciddi bile değil bence kafayı buluyor biri yine bizimle

kediniz aşısız, HAMİLE, BİR DE ÜSTÜNE KANLI İSHAL OLUYOR VE SİZ BU KEDİYİ VETERİNERE GÖTÜREMİYORSUNUZ ÖYLE Mİ?

ban yememem lazım yerime söver misiniz arkadaşlar teşekkürler şimdiden.

Ozge00

Ben inanıp cevaplıyorum ama ciddi değilse de hiç birine hakkimi helal etmiyorum. İnsanlar yardımcı olmaya çalışıyor vakit ayırıyor, ayıp yani.

iidyl

özge cidden inanıyor musun günde 5 tane yeeeppyeni hesaplardan sorulmuş kedim düştü sorularına? inanma n’olursun..

ya buradaki arkadaşlar linç yeme korkusuyla yeni hesap açıp soruyorlar ya da (yüksek ihtimalle) kafa bulma amaçlı açılıyor, emekler çabalar boş veriliyor.

günde minimum 10 tane troll soru soruluyor tepkimizi koyarsak devamı gelmez bence.

Simav52

Ben onu yarın götürcem Allah’ın izniyle sağolun yardımcı olduğunuz için iyi miyavlar....:)

Simav52

Çocuğumun alışı yok malesef ne yapabilirim ne ederim ben onsuz düşünmek bile istemiyorum bir de hamile şey sorcaktım size yaş mama vermek iyi mi kanlı ishalken

Simav52

Kedimin aşısı yok ????

Gelyahron

Ev yapımı yoğurt verin hem sıvı ihtiyacı için hemde bağışıklık için

Ozge00

Aşı yaptırmak lazimdi şimdiye kadar ne yazik ki Parazit kaynaklı olabilir. Tek care Veterinere gitmek, sizim yapabileceginiz pek bir sey yok. Burda kendi hap alip uygulayan var evde ama kediniz hamile ve ne kadar doz doğru olur bilemeyiz. O yüzden veterinere sorun en azından, bulunduğunuz sehrin internette numaralari vardir.

Simav52

Ben neden yalan söylüyorum yavrum hamile ama neden bana yapıyorsunuz böyle içim zaten acıyor

Simav52

Ama belki de doğru söylüyorsunuz ben gerizekalıyım neden onu götürmüyorum veterinere ben malım

Ozge00

Veterinere goturmeniz lazim. Niye götürmüyorsunuz veya şimdiye kadar goturmediniz bilmiyorum ama goturmeniz lazim şuan. Tek onerebilecegim tavuk göğsu haşlamak. Başka türlü yardımcı olamayiz.

iidyl

buradan hiçbir şeye yardım edemeyiz google’dan öğreneceğinizden fazlasını kimse bilmiyor aşısız kedi besleyen yok burada tek yaptığımız acınıza ortak olup ihmalkarlığınıza üzülmek başka hiçbir şey yapamıyoruz