Sokaktan En Fazla 1 Aylık Tekir Yavru Kedi Buldum

Greenblack

Dün gece buldum sokakta, besinsiz kalmıştı. Kıyamadım aldım. Fakat ne vermeliyim kestiremiyorum yavru kedi maması veriyorum yiyor ama çok az veriyorum. Şimdi süt almaya gideceğim suyla karıştırıp vermeyi düşünüyorum ekmekle falan. Yardımcı olur musunuz?

4 CEVAP

iidyl

kedi sütü almanız gerek, 1 kilo geldikten 1-2 hafta sonrasına kadar anne sütü yerine geçecek kedi sütü karışımından almaya devam etmesi lazım

inek sütü içemez sindiremez ve muhtemelen ishal olur

sıcak tutun yatağınızda kucağınızda kalsın annesinin eksikliğini hissetmesin

kişi ve kakasını yapması için kuma alıştırmaya çalışın alışana kadar ıslak pamukla poposuna masaj yapın ancak öyle yapabilir

son olarak annesi olmadığından eminsiniz değil mi?

bazen anneleri yemek aramaya çıkıyor minimum 3-4 saat beklemeniz lazım

Greenblack

Açtı susuzdu belliydi. Orada olan insanlara da sordum bilmiyordu kimse ve bunun kardeşi de vardı hastalıktan öldü. Köpeğim de var evde bir yandan onu bir yandan bunu düşünüyorum. Bu biraz kendine gelsin sokağa salmamı söylediler ama içim elvermediği sahiplendirmeye çalışacağım. Oğlum için korkuyorum şu an o da onunla oynamak kaynaşmak istiyor ama uzak tutuyorum

Aylin9995

1 ayliktan buyuk duruyor bu yavrucak. Sut vermek isterseniz petshoplarda yavru kedi takviyesi sut tozu alabilirsiniz ama fotograflardan gordugum kadariyla ihtiyaci yok buyuk cunku baya. Yasini ogrenmek isterseniz en kesin yolu agzini acip dislerini bakmak olur. On disler, kopek disler ve en arka disleri varsa 5-6 haftaliktir sute ihtiyaci olmaz. Ki buyuk oldugu icin tuvaletini yaptirma konusunda da birsey yapmaniza gerek kalmaz, her mama yedikten sonra kuma koyup patileriyle eselettirin, gerisi gelir zaten :) Basarilar :)

Greenblack

Teşekkür ederim????