Sokaktan En Fazla 1 Aylık Tekir Yavru Kedi Buldum

Greenblack

Dün gece buldum sokakta, besinsiz kalmıştı. Kıyamadım aldım. Fakat ne vermeliyim kestiremiyorum yavru kedi maması veriyorum yiyor ama çok az veriyorum. Şimdi süt almaya gideceğim suyla karıştırıp vermeyi düşünüyorum ekmekle falan. Yardımcı olur musunuz?

6 CEVAP

Ozge00

Sute gerek yok zaten market sütü icmemesi lazim. Mama yerz yoğurt yerz et yer.

Ozge00

Daha ilk kez mama yediyse yavaş alışır, o yüzden et verebilirsiniz. Yas mama da alıp verebilirsiniz

Ozge00

1 ayliktan fazladir bu. Kirli duruyor, isterseniz nemli bezle silersiniz ama yıkamayin

Ozge00

Köpeğinizle ayni odada tutmayın şimdilik. Yıkamakta çoğu zaman çözüm olmuyor ne yazik ki, pire tarağı vs varsa tarayın onla. Yumurtalar illa kaliyor. Veterinere gotururseniz sprey şeklinde yapılır en azindan. Kendini toplayınca ve kilosi yerine gelince parazitlerini yaptırırsiniz

Greenblack

Piresi var biraz... Ondan dolayı yıkamayı düşünmüştüm ama daha yıkamadım

Greenblack

Çok teşekkür ederim gerçekten... İnternette her zaman doğru bilgiler olmayabiliyor o yüzden şu an rahatladım gerçek bir kedi sahibinden bilgi alınca sağolun