Acil Yardım

Ozge1

Merhaba arkadaşlar, tekir 5 yaşındaki kedimi taşındığımdan dolayı sahiplendirmek istiyorum. Sokağa gitmesin, yuvası olsun

18 CEVAP

Ozge1

Instagram kullanmıyorum burada paylaştım şimdi ilanımı. İnşallah güzel bir yuvası olur

Ozge00

Size önerim guzel fotoğraflar çekin. Yani kediye fiyonk, kurdele tarzi şeyler takıyorlar sevimli dursun diyr. Maalesef güzelliğe bakilarak alınıyor kediler o yüzden güzel fotoğraf daha çok ilgi çeker

Ozge1

Bizimki tasma bile sevmiyor tam bir gangster :)