Acil Yardım

Ozge1

Merhaba arkadaşlar, tekir 5 yaşındaki kedimi taşındığımdan dolayı sahiplendirmek istiyorum. Sokağa gitmesin, yuvası olsun

18 CEVAP

Ozge1

Evet bu yüzden. Kısacası anlayışınız için teşekkür ederim. Ben de bir çok yolu denedim. Maalesef çözüm bulamadığım için başlık açtım

Milovat

Eğer dedenize veya kedinize sizden başka bakabilecek kimse yoksa durumunuzu anlıyorum. Buraya, Instagrama ilan verebilirsiniz. Bir de veterineriniz de sahiplendirme için yardımcı olabilir. Dedenize çok geçmiş olsun.

Ozge1

Troll olduğunu nereden çıkardınız acaba. Şuarada ne yapabilirim diye soru soruyorum

Milovat

Yani siz dedenizin yanına taşınıyorsunuz bu yüzden de yuva arıyorsunuz, çünkü dedenizin enfeksiyon kapma riski var ve çocuğu da sahiplendirmek zorundasınız başka şansınız yok?

Ozge1

İlginiz için teşekkür ederim. Veteninerime de söyledim zaten kendisi de yardımcı olmaya çalışıyor. Cinsinden dolayı ve yaşı büyük olduğu için hızlandırmaya çalışıyorum süreci buraya da ilan koyacağım

Ozge1

@iddyl sizin özgür düşünceniz saygı duyarım. Demek ki bazı aksaklıklar yaşadım ki kendi içinde başlık olarak açmışım. Hem görünürde olsun hem de makul bir fikir bulabilirim umuduyla.

Milovat

Evet, maalesef insanlar cins kedi, yavru kedi, olgun kedi, ve engelli kedi sıralaması yaparak sahipleniyorlar. Bu sıralamada engelli çocuklar maalesef çok zor sahip buluyor daha sonraki grupta da yetişkin kediler yer alıyor zaten :(( umarım bir an önce yeni yuvasını bulur. Her ikinize de iyi bir ailenin denk gelmesini temenni ediyorum. Tekrar geçmiş olsun.

Ozge1

Teşekkür ederim tekrardan maalesef öyle. Tekir cinslerine sokak kedisi gibi baktıkları için zorlanıyorum ben de

Ozge1

İlgilenenler yazarsa çok sevinirim

nilayy24

Ne alaka taşınmanızla?

sforselin

Sizle gelememe sebebi nedir acaba? Ona bi çözüm yolu bulmaya çalışsak.

Ozge1

84 yaşındaki dedemin alerjisi var, ve yatalak ağır hasta en ufak enfeksiyonda riske giriyor. Bundan dolayı. Ben de mutsuzum böyle olmasından. El kadardı sokakta ölmek üzereyken aldım ve baktım kedime benim için çok önemli. Bu yaşa kadar getirdim böyle ben de istemedim

Ozge00

Deseniz kaldığı odaya kediyi sokmamak cozum olmaz mi acaba?

Ozge1

Vücut direnci düşük olduğu doktoru maalesef izin vermedi ben de sizin gibi düşündüm

Ozge00

Anladım. Sansi biraz zor hem yaşlı hem tekir. Instagramdan ilan verebilirsiniz daha çok kişiye ulaşır. Umarım biri sahiplenir