Kedisi Olanlar Mutlaka Baksın!!

nilayy24

Dün komşumuzu uyardım. Bu sabah balkona çıktığımdaki tablo buydu. Lütfen şu fotoğrafa baktığınızda içiniz kıpır kıpır oluyorsa ve korumanız yoksa, önlem alın.

11 CEVAP

Ozge00

Sahibi eminim kedi dört ayak üstüne düşer bir sey olmaz diyordur

Milovat

Eşek hoş laftan ne anlar sözünün ispatı gibi su görsel, umarım uyarınızı dikkate almayı akıl edebilirler.

Ladg

Bazı keseler balkonda sorun şımarmıyor fakta bir kuş,sinek gördüğü zaman atlayabilir.biz balkonun kapısına sineklik taktık fakat bazen açıyor biz içeri sokuyoruz.

Ladg

Keseler değil kediler pardon

Gelyahron

Komşularınız kahvaltıda yürek falan yiyorlar galiba. Kediyi 6. Katta böylesine bırakmak da ne bileyim..

Milovat

Boynundan tasma ile çatıya bağlanmış gibi mi görüyorum ben, oradaki zincir nedir tam olarak anlayamadım! Herhalde düşmesin diye önlem alalım derken boğulacağı düşünülmemis ya da oradaki zincirimsi şey bambaşka bir şeydir bilemiyorum... İster 6. Kat ister 1. Kat olsun önlem almak şart. Altıdan düşünce bir yerlerini kırabilir, sakat kalabilir, daha da kötüsü ölebilirler. Peki bir ve zemin katta ne olur? Kaçar başka kediler tarafından yararlanabilir, araba çarpabilir, köpekler, iki ayaklı mahluklara denk gelip eziyet görebilirler. Peki bunlar kimin umrunda?! Anlamıyorum yahu, cidden bir cana bakmaya gönüllü olup ihmal etmeyi, bu kadar vurdumduymaz olmayı nasıl başarıyorlar anlamıyorum.

Milovat

Elf gözlerim beni yanıltmış neyse ki zincirleyecek kadar delirmemişler xjkskfmsf
Sinirlerim bozuldu yahu. Duyarlılığınız için teşekkürler

nilayy24

Yok o zincire köpeğini bağlıyor maltese cinsi köpeği de var..

iidyl

ah nilay cidden hepimiz aynı geminin yolcusuyuz daha soruyu açmadan ne olduğunu tahmin ettiö içim bi tuhaf oldu

komşunu linçleyip kafasına 6 katlık apartman geçirmek istemem normal mi

nilayy24

Not :burası 6. Kat.

nilayy24

Özge kesinlikle, benim bile içim pırpır ediyor hemen içeri giriyorum ben dikkatini çekerim atlar falan diye