Pişmiş Tavuk ,Tavuk Ciğeri Veya Büyükbaş Hayvan Ciğeri

elif8790

Arkadaşlar bahçedeki kedilerimiz kuru mama sevmiyolar,az yiyolar sanki aç kalıyorlar, örneğin kuru mamadan sonra yaş mama doksem hic kuru mama yememis gibi yiyolar..her gün dönüşümlü olarak ciger,tavuk,ya da hayvan ciğeri pisirip versem acaba zarari olur mu,bilenler beni yönlenirlerse çok duacı olurum:)

4 CEVAP

Seymaaacaan

Her gün ciğer versen zararı olabilir belki ama içeriğini hafta hafta değiştirebilirsin mesela bir hafta tavuk eti bir hafta dana ciğeri gibi :)

sekerfare21

Bahcedeki kedi et oldu mu cok secici olmaz ama evinizdekiler icin tek tek denemeden yemek hazirlamayin. Kendim saglikli yas mama yapayim dedim her gun kaynatmak zor oluyor diye. Ciger de ekledim icine ama bir lokma bile yemedi iki kedim de. Sokaktakiler afiyetle yedi neyse ki.

Zeynepulku

Hayır olmaz ben kendi kedimede evde yapıyorum yaş mamasını

elif8790

Yaş mama olarak konserve de veriyorum, kendim de yapiyorum. Kendi yaptığımdan her gün versem zarari olur mu diye soruyorum:)