Çokk Acil Lütfen

dün kedimi poposundan yaklaşık pirinç tanesi boyutlarında beyaz bir şey olduğunu gördüm. Hareket ediyordu sonra kıvrılarak hareketi kesti ve sarardı. Kedimi veterinere götürebilmem için 1hafta beklemek zorundayım ne yapabilirim çok acil

7 CEVAP

Badems

İç parazit aşısını yaptırmanız gerekiyor acilen. Götüremiyorsanız herhangi başka bir veterinerden kendiniz gidip iç parazit damlası alıp ensesine uygulayabilirsiniz, aşısına göre biraz daha pahalıdır sadece etkisi aynı.

benim şu an veterinere götürecek imkanım yok 6 gün sonra götürebilirim ama içim hiç rahat değil bir şey olmasından korkuyorum. sarımısaklı yoğurt geçiriyor diyorlar ama benim bildiğim sarımsak kedileri zehirliyor

Badems

Öyle bir şey geçirse kimse aşıya götürmezdi mantıken :)

tamam teşekkürler ediyorum

mEhLikHhE

Çok geçmiş olsun sarımsaklı yoğurt vs bilmiyorum ancak bazı veterinerler eve kadar gelip muayene ediyor internetten çevrenizdeki veterinerlere ulaşarak bu konu hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Nayeli

vete gidin ve yardım alın bir hafta sonra ödeyeceğinize dair bir şey bırakın madem oraya...daha kötü bir hal alabilir

Merhabalar çok acil bir durumda iseniz eczaneden kontil alıp verebilirsiniz 1 hafta sonrada enjeksiyon şeklinde yaptırırsınız . doz ve bilgi için mesaj atabilrsiniz geçmiş olsun