Purina Gourmet Yas Mama

Cerenates

Bu siteden kedim icin birkac malzeme almistim yaninda 4 tane purina gourmet yas mama geldi 2 sinin uzerinde "yetiskin kediler icin tam yas mamaasi" yziyor diger ikisnde boyle bir ibare yok 2.5 aylik kedime verebilir miyim ?

6 CEVAP

Bana hiç böyle sürpriz hediye geldiği yok burdan alınıyorum hee :))
Bir kaç kereden ne olabilir ki, ben de bugün sipariş verdim, yetişkin yaş mamalar da aldım, keseme onlar uygun geldi çünkü, hergün yediği birşey değil sonuçta, vereceğim.

Geçen ay evde yaş mama kalmadığı dönem ben de hediye gelen gourmet yaş mamadan yarım paket verdim o zaman 3 aylık olan kedime, gün içinde yabancı başka hiçbir şey yemediği halde ishal ve kusma olunca ileride vermek üzere kalanları sakladım, son kullanma tarihleri 2021 bendekilerin. Umarım sizin kedinize sorun yaratmaz ama ne schesir ne de rc yavru kedi yaş maması ile böyle bir problem yaşamadığım için yazmak istedim.

AnneRoss

Alınıyorum petlebi bana h hediye yollamıyosunuz msskxkxkx Şaka bir yana bence bu kadar az miktardan bir şey olmaz

iidyl

ben birkaç defa vermek zorunda kalmıştım bence 4 kavanozdan bi şey olmaz verebilirsiniz

Buradan sipariş verdim ;) :))

AnneRoss

Alınıyorum petlebi bana h hediye yollamıyosunuz msskxkxkx Şaka bir yana bence bu kadar az miktardan bir şey olmaz