Mutlu Bir Haber & Tavsiye

mishathecat

Bugün 1 haftadır sahiplenmeye çalıştığım; bilinçsizce defalarca çiftleştirilip doğum yaptırılan dişi ve erkek chincillaları sonunda sahiplendim. Erkek olanı arkadaşım dişi olanı ben sahipleniyorum ve haftaya kısırlaştırma ameliyatları olacak. Evde tekir bir kedim var ismi Misha. Bu yeni kedim için sizden isim önerisi istiyorum. Fotoğrafı yok kendisi şuan veterinerde tedavi altında. Gözleri karamel rengi kendisi ise koyu gri ve bazı yerlerde açık gri açıklıkları var, dişi. İsim önerilerinizi bekliyorum ♥

4 CEVAP

poughkeepsie

yaaa çok sevindim ben umarım çok mutlu olurlar, isim olarak mia ismini çok seviyorum ben

iidyl

umarım uzuuun mu uzun sağlıklı ömürleri olur ikisinin de

isim olaraksa aklıma yuki geldi nedensizce o görünüşteki bir kediye çok yakışırdı muhtemelen

iidyl

aklımdan karamel geçmişti ama gözlerinin rengi sonuçta ben bunu düşünemedim mi dersiniz diye cesaret edemedim

coco da çok güzel bir isim umarım en yakışacak ismi seçersiniz

mishathecat

Teşekkür ederim hepinize ♥ Şuan araştırma yaptım Coco (Koko) ve Karamel isimleri hoşuma gitti, hatta Coco'ya ısındım gibi