Kedim Aşırı Haraketli

ErenGlr

kedim yaklaşık 3 aylık arada çıldırıyor evin her yerinde koşuyor sonra yoruluyor yatıyor 5 dakika kalkıp bida koşmaya başlıyor dili dışarda nefes almaya başlıyor sakinleştirmek için napabilirim böyle giderse bir sorun olur mu ?

5 CEVAP

ErenGlr

@gelyahron benim enerjim yetmiyor ki ona :((

Gelyahron

Oyun çağında ve gelişimini tamamlaması için bunlar çok önemli, beraber oynayabilirsiniz

Ozge00

Yavru olduğundan dolayı hareketli. Birakin oynasın. Siz yere kâgit yuvarlayıp atsaniz bile oynayabilir. Evde oyuncakları var mi? Top vs gibi kendi oynayabileceği

Yavru daha. Çok normal böyle olması. Gün içinde kedinizle olabildiğince oynamaya çalışın. Enerjisini atması lazım, atamazsa delirmiş gibi hareketler yapıp oraya buraya koşabiliyorlar

Hareket etmemesi problem...
Hayvanlar da insanlar gibi ne kadar hareket ederlerse o kadar fit olur.