Alltox İyi Bir Pire İlacı Mı?

MehmetDMerlin

Dün yazmıştım kedim pirelendi diye yardımcı olmak isteyen arkadaşların tavsiyesiyle bugün veterinerime gittim ve ilaç aldım kedimin ensesine uyguladım ismi Alltox.Bu ilacı uyguladığımda kaşınmaya devam eden kedimi pirelerin ısırdığı gözle görülebilir şekilde arttı canı yanıyor sesinden belli zaten 24 saat beklemem lazımmış. Bu ilacı daha önce kullanan var mı ya da memnum kalan tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

NOT: 24 saat geçtikten sonra kedimi kontrol edip yıkamayı düşünüyorum

2 CEVAP

Esquive

Kedinizi yıkayıp yıkamamak konusunda bir yorumda bulunmayacağım fakat, yıkama işlemi uygulayacaksanız en az 2 gün beklemenizi tavsiye ederim.

MehmetDMerlin

5 gün geçti aradan ve bu sabah yeniden bir pire yakaladım üzerinde