Mystic Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Miyumiyuu

Az önce numune formunu doldurdum (numune ne zaman gelir bilemiyorum) fakat birkaç yorumu okuduktan sonra mamadan biraz şüphe etmedim değil, et oranı gerçekten yüksek fakat fiyatı buna rağmen aşırı uygun? Tabii alışmışız et içeriği yüksek olan mamalara 200-300 lira vermeye ondan hep bu şüpheler..şu an bu mamayı kullananlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim..

16 CEVAP

Miyumiyuu

Aylar önce sorduğum soru tekrar karşıma çıktı son yorumlarımı yapmak istedim, uzun zamandır kullanıyoruz mystic mamayı son aylara kadar bir sorun hiç yaşamadım fakat son 2 haftadır fazla yumuşak kaka problemi yarattı birkaç kez kusma problemi yaşadık onun dışında bir sorun olmadı, mystic'i o zaman maddi problemler yüzünden almıştım şimdi N&D ye geçeceğim, mystic'i tavsiye eder miyim bilemiyorum son zamanlarda bu mamaya dair olumsuz yönde düşüncelerim var..