Arkadasimin Kedisinin İstahi

Arkadasimin kedisinin bilinen bi saglik sorunu yok ama eskiden istahli bi kedi olmasina ragmen istahi yokmus suanda. Istahi icin bir seyler onerebilir misiniz? Yas mama bile yemiyomus. Benim dd yas mamayi birakan bi kedim var ama onun istahi yerinde suan. Kuru mama yiyor yani. Farkli mamalar denenmis ama az yiyomus. Onerileriniz icin tesekkurler simdiden..

4 CEVAP

Gelyahron

Sıcaktan dolayı iştah azalması olabiliyor. Kedi kaç yaşında?

kedi 1.5 yasinda sicaklardan oncede olan bi durummus

Gelyahron

Yediği mamalarda önemli tabi burada. Sağlık sorunu yok demişsiniz. Kedi kısır mı? Kilosu kaç? Özellikle uzun süren iştahsızlık ve zayıflama varsa karaciğerde problem olabiliyor. Hangi Mamaları tüketiyor?

cok fazla mama degistirmis belki sadece seciyodur diye. kedi kisir degil kilosunu ogrenip cevap yazicam. tesekkur ederim..